Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies - więcej informacji.

Materac miękki ALTEA + pianka VISCO 200X200

Nowy

4 520,00 zł brutto

Lubię to

Materac kontynentalny ALTEA jest zbudowany z trzech typów materacy: nawierzchniowego, sprężynowego kieszeniowego oraz bonellowego na stelażu.

Znaczna wysokość i duża sprężystość materaca zapewnia idealny komfort snu.

W JEGO SKŁAD WCHODZI: Materacc bonellowy na stelażu zbudowany jest z wysokiej jakości sprężyn bonelowych , które charakteryzują się dużą wytrzymałością i elastycznością powierzchniową.Oznacza to, że wraz ze wzrostem nacisku (ciężaru) zwiększa się siła wypierania sprężyn. Grubość materaca zmienia się w zależności od dodatkowych wkładów.

W zestawie z materacem stelaż z drewna sosnowego z nóżkami o wysokości 10 cm.

Materac spreżynowy: każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce przez co materac dopasowuje się do kształtu ciała, a każda jego część otrzymuje odpowiednie do wagi podparcie. Materac nawierzchniowy jest nakładka na materac właściwy.

Pełni on różne funkcje np. poprawia komfort snu, ma działanie ortopedyczne i rehabilitacyjne, antyalergiczne, przeciwgrzybiczne. Jego funkcja zależy od materiału wykonania.

Pianka visco o bardzo dużej gęstości po nagrzaniu się od ciepłoty ciała idealnie do niego przylega zmniejszając w ten sposób nacisk na ciało. Daje uczucie odprężenia, sprzyja regeneracji mięśni i poprawia krążenie krwi.

Jest również stosowany jako wyrób medyczny ponieważ zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn. Jego zaletą jest bardzo duża elastyczność oraz to, że nie odkształca się z upływem czasu.

Konstrukcja zapewnia odpowiednią wentylacje i wysoki komfort podczas snu.

Materac miękki H1.

Posiada pikowany, zdejmowany pokrowiec na zamek błyskawiczny z włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiedni przepływ powietrza.

Potwiedzony ATESTEM JAKOŚCI ( wykonany z surowców likwidujących ryzyko wystąpienia uczuleń). Wysokość 60 cm.

Gwarancja 10 lat.

Materac dla osób ważących do 60 kg.

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Zapisz się na Newsletter

Otrzymuj powiadomienia e-mail o naszych najnowszych ofertach.